Family Matters

Rok 650

Plotki głoszą, jakoby w górach Kordokus pojawił się nieumarły Lord, Victor, zbierający siły by odebrać swoją domenę.

View
Rok 649

Do Bordew przybywa Rogart, orczy uciekinier z Hordy Belkzena. Ostrzega o dziwnych poszukiwaniach Belkzena na Wietrznych Wrzosowiskach osoby imieniem Maure.

View
Rok 648

Daredale zostaje “sprzedane” Carin. Marguaret będąca niepłodną, decyduje się oddać Daredale w ręce najlepszego kupca, aby dbał o domenę. Sama usuwa się w cień, niezdolna już do dalszego rządzenia.

View
Rok 647

Bryn przepowiada otwarcie portalu z demoniczną czeluścią. Zostaje zdymisjonowana ze swego stanowiska i wydalona z kościoła Zilchusa. Marguaret zaczyna niedomagać.

View
Rok 646

Bryn przepowiada Bordew pogrążone pod stopami nieumarłych. Carin otwiera dom kupiecki.

View
Rok 645

Bryn, najwyższa kapłanka Zilchusa, otrzymała wizję powrotu spadkobierców Bertranda do Sterichu. W Daredale Pojawia się mroczna elfka Carin, z egzotycznymi towarami na sprzedaż.

View
Rok 642

Belkzen przemaszerowuje stepy Istivin by uderzyć na Bordew. Po raz pierwszy od czterdziestu lat, Sterich się jednoczy. Rozumawiawszy, iż Bordew jest ich oknem na świat, Huart, Daredale oraz Kordokus przysyłają swoje posiłki. Po ciężkich walkach udaje się odeprzeć Hordę Belkzena. Nie następuje jednak ostateczne rozstrzygnięcie kwestii orków z Tersten, gdyż po skończonej bitwie posiłki wracają do swoich domen.

View
Rok 641

W Kryształowej Barierze pojawia się brama – przejście między Huart a Daredale.

View
Rok 640

Thynol rzuca potężny czar na całą domenę Huart, tworząc kryształową, magiczną barierę odgradzającą Huart od reszty świata.

View
Rok 639

Marchia Gran, dawny sojusznik, zrywa dyplomatyczne stosunki ze Sterichem, uznając go za kraj zbyt niebezpieczny do jakiegokolwiek handlu.

View

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.