X - Serior Tarun

Description:

Opuściła Sterich jeszcze za czasów Bertranda. Następnie powróciła 10 lat później próbując zabić Lorda Nenniaren, który w jej mniemaniu był odpowiedzialny za śmierć jej “ukochanego”. Po nieudanym zamachu uciekła z Bordew i od tej pory nikt jej nie widział, i prawie nikt o niej nie pamięta.

Bio:

Uwodzicielska kobieta, która romansuje z każdym potencjalnym celem mogącym przynieść jej wymierne korzyści oraz ciekawy romans. W sztuce uwodzenia i kochania świetnie sobie radzi. Jej jedynym kłopotem jest posiadanie ogona. Odżywia się wyłącznie mięsem, wnętrznościami, kośćmi i szpikiem, nie widząc nic złego w jedzeniu ich zarówno w wersji przyrządzonej przez kucharza, jak i surowej. Jedyne co musi być najpierw upieczone to insekty. Za napój służy jej krew, tran oraz specjalny trunek złożony z rosołu, olejów takich jak ropa naftowa oraz siarki. W ostateczności może pić alkohol. Przyciśnięta głodem będzie jadła węgiel i inne minerały. Cechuje ją olbrzymia pewność siebie, tak wielka, że nie zauważa przeszkód które stają jej na drodze o ile ktoś jej o tym nie powiadomi. Gdyby zechciała przepłynąć morze, to by wskoczyła do niego i płynęła, bo sama nie pomyśli czy przeżyje tak długą podróż, a raczej nie uświadomi sobie, że jest ona tak długa. Niepilnowana może więc przyczynić się do wielu kłopotów.

Uratowana przez Bertranda i Dariusa Czarne Ostrze, a następnie przygarnięta przez Nathana została w Twardym Zębie wśród rodu Czarne Ostrze. Pomogła odzyskać księgę Dariusowi z obozowiska Ogrów. Chcąc pójść na zwiady gdy Tyrad, król ognistych gigantów chciał paktować, została złapana i użyta do szantażu w negocjacjach przeciw Bertrandowi. Uwolniona na rozkaz Brazzemala Jasnego, starożytnego czerwonego smoka. Znając plany Bertranda, ale porzucona przez niego w Istivin na śmierć, zdradziła ród Czarne Ostrze krzyżując plany Brazzemala i uciekła do Greyhawku.

X - Serior Tarun

Family Matters anaronduke anaronduke