Belkzen

Description:

Belkzen jest jednym z tych orków, które są silne, wielkie, wystarczająco tępe aby nie bać się śmierci oraz posiadają opiekę swoich bogów – inaczej bowiem nie można wytłumaczyć wielkiego szczęścia które Belkzenowi towarzyszy chyba od zawsze.

Wiadomo o nim, iż pochodzi z małego plemienia, gdzie przypadkiem zabił swojego wodza w wieku młodzieńczym. Szczęście odtąd mu sprzyjało, gdyż nikt z tronu go zdjąć nie mógł, a jego plemię pod jego dowództwem wszystkie inne sobie podporządkowywało. Tak zdobył władzę nad całymi Wietrznymi Wrzosowiskami.

Paręnaście lat temu podbił słabo bronione Tersten, a samą Catherine ponoć wywiesił na blankach murów, by powoli konała widząc rzeź swoich poddanych. Oszczędził tylko dziewczynki i kobiety, aby miał kto na polach pracować i jego armii usługiwać. Wszelcy urodzeni mężczyźni są od razu zabijani. Belkzen uważa wszelkie nie-orki za rasy podległe, także nowo urodzone w Tersten pół-orczyze nie różnią się niczym od kobiet w “statusie” który posiadają. Od tego czasu prowadzi wojny podjazdowe wobec dobrze broniącego się Huart.

Bio:

Belkzen

Family Matters anaronduke anaronduke